Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Тренінг від фахівців e-data: якісна та ефективна робота з відкритими даними

16 квітня 2019

Для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Козелецького району 17 квітня фахівці проекту e-data провели навчання.

 

Тема обговорення - забезпечення якісної та ефективної роботи на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів e-data.gov.ua. Веб-портал є найбільшим в Україні порталом відкритих даних у секторі публічних фінансів. Фахівці стверджують, що кількість контрагентів, які користуються інформацією, розміщеною на порталі e-data, збільшується.

 

Координатор проекту e-data Анастасія Розлуцька та консультант проекту e-data Ірина Тимчук поінформували присутніх про ідею та створення проекту державного порталу, алгоритмом роботи зі звітами про використані кошти, укладені договори, додаткові угоди з постачальниками товарів та послуг у електронному вигляді на Єдиному веб-порталі. Також учасники заходу обговорили Закон України "Про відкритість використання публічних коштів" та відповідальність за невиконання основних вимог відкритості та прозорості.

 

Представники розпорядників, одержувачів бюджетних коштів державних та комунальних підприємств району отримали довідкову інформацію у разі виникнення запитань щодо роботи з порталом e-data та тематичні журнали

 

Захід відбувся за сприяння Міністерства фінансів України спільно з проектом "Ефективне управління державними фінансами", що реалізується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки урядів Німеччини та Великої Британії.

 

Довідково:

Єдиний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua, створений на запит громадськості відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», розпочав роботу 15 вересня 2015 року.

За інформацією відділу економічного розвитку
районної державної адміністрації