Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Розумним бути модно

10 квітня 2019

З 2015 року вже традицією стала церемонія нагородження юних обдарувань і розумників, які здобули значні перемоги на шляху знань. На сцені Козелецького районного будинку культури 10 квітня відбулося свято інтелекту й таланту «Розумним бути модно», організоване відділом освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Цього дня вітали переможців II та III етапів всеукраїнських учнівських олімпіад і різноманітних конкурсів для школярів, а також їхніх педагогів, які розкрили можливості своїх вихованців і дали ґрунтовні знання для подальшого розвитку.

 

Привітали учасників заходу та взяли участь в урочистій  церемонії нагородження здібних і талановитих дітей,  які прославилися навчальними досягненнями,  заглиблюються в таємниці наук і досліджень, дарують свій талант, творчість, мистецтво оточуючим, заступник голови Козелецької районної ради Катерина Биковець, в.о. начальника відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Козелецької районної державної адміністрації Людмила Сенченко, голова районної організації професійної спілки працівників освіти і науки Надія Бобруйко.

 

У вітальному слові заступник голови Козелецької районної ради Катерина Биковець наголосила, що участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, у школі й удома, з досвідченими вчителями і самостійно. Вона подякувала педагогам за вкладену працю, яка дала дітям можливість продемонструвати знання у різних галузях науки.

 

Цього року 52 учні Карпилівської, Євминської, Мостищенської, Сираївської, Хрещатенської, Чемерської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Крехаївської ЗОШ І-ІІ ступенів отримали 90 дипломів, грамот, призів за здобуті перемоги в районних і обласних олімпіадах зі шкільних предметів, у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка, ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика, ХVІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося, брати мої!», Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний».

 

Звертаючись до переможців олімпіад і конкурсів, в.о. начальника відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Козелецької районної державної адміністрації Людмила Сенченко зазначила, що прагнення дівчат і юнаків до наук заслуговує найвищої похвали, адже завдяки своїм знанням, таланту, наполегливості згодом вони здобуватимуть нові вершини в різних галузях. Людмила Сенченко побажала молоді стати успішними людьми і завжди прагнути більшого.

 

Бурхливими оплесками вітали присутні Тетяну Мельник, ученицю 8 класу Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст., і Володимира Подкура, учня 9 класу Хрещатинської ЗОШ І-ІІІ ст., які своєю працею, розумом принесли славу не лише школі, а й району, продемонструвавши глибокі знання на ІІІ етапі учнівських олімпіад. Тетяна здобула в області диплом ІІ ступеня з української мови та літератури, а Володимир – диплом ІІІ ступеня з англійської мови. За підготовку призерів обласних олімпіад цього дня вшанували  їхніх педагогів – Любов Симановську, учителя української мови та літератури Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст., і Тамару Чусту, учителя англійської мови Хрещатинської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Вітаючи обласних призерів та їхніх наставників, голова районної організації професійної спілки працівників освіти і науки Надія Бобруйко подякувала вчителям за копітку роботу, любов до дітей, розкриття і розвиток їхніх здібностей, за прищеплення бажання вчитися і пізнавати науки.

 

Призер обласної олімпіади з української мови та літератури Тетяна Мельник цікаво, з притаманною їй творчістю та підлітковою філософією  світосприйняття розповіла про свою школу, вчителів і друзів, висловила вдячність педагогам.

 

Щиро всі вітали найменшу учасницю заходу – ученицю 1 класу Сираївської ЗОШ І-ІІІ ст. Анну Слєсарєву, яка здобула перше місце в V обласному фотоконкурсі «Я такий, як ти».

 

І юні, і дорослі учасники свята «Розумним бути модно» отримали пднесений настрій і позитивні емоції не лише від визнання їхніх досягнень, а й від чудового концерту, підготовленого творчими колективами Козелецького районного будинку культури, Козелецького будинку творчості дітей і юнацтва, Козелецької музичної школи та їхніми обдарованими вихованцями. До речі, серед тих, хто дарував пісні й танці глядачам, були Діана Щур і Анна Мосоєва (старшокласниці Сираївської ЗОШ І-ІІІ ст.), які цього дня отримали дипломи переможців предметних олімпіад. Як кажуть, талановиті люди талановиті в усьому.

 

Такі заходи – своєрідні свята знань і наполегливої праці – переконують, що в нас росте здібна, розумна, творчо обдарована молодь, яка згодом вплете у національний вінок цвіт свого таланту. А це дає впевненість, що наша нація і країна має майбутнє.

 

Тож хай нові перемоги, ідеї, прагнення, успіхи супроводжують освітян і їхніх учнів у цікавій країні її Величності Науки.

За повідомленням відділу освіти, культури і туризму,

сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації