Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Рятувальники та працівники Національної поліції провели рейди щодо профілактики пожеж у природних екосистемах

05 квітня 2019

З настанням теплої та сухої погоди люди, всупереч вимогам правил пожежної та екологічної безпеки, почали масово спалювати сміття та залишки сухої рослинності на власних присадибних ділянках, а також допускають необережність у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях.

 

- Спалювання листя є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану та є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягнуть за собою накладення адміністративних штрафів від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподаткованих доходів громадян, - наголосив дільничий інспектор Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Олег Дещенко.

 

Для недопущення пожеж у природних екосистемах 5 квітня працівники Козелецького районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області та Козелецького відділення Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області провели рейдові відпрацювання на території смт Козелець.

 

Під час розмови фахівці звернули увагу громадян на основні причини виникнення пожеж у природних екосистемах, їх наслідки, розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу завдають загоряння, нагадали громадянам правила безпечної поведінки під час відпочинку на відкритих територіях та порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

Під час проведення профілактичних заходів фахівці ДСНС вручили громадянам профілактичні листівки з короткими інструкціями дій у екстрених ситуаціях.

 

За інформацією Козелецького районного відділу

Управління ДСНС України у Чернігівській області