Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

ДВК району отримали попередні списки виборців та іменні запрошення

21 березня 2019

Дільничні виборчі комісії звичайних виборчих дільниць у приміщенні відділу Державного реєстру виборців апарату РДА 21 березня отримали на опрацювання попередні списки виборців та іменні запрошення.

 

За повідомленням начальника відділу ДРВ апарату РДА Максима Мотовиловиловця, на наступний день після отримання попереднього списку виборців ДВК має розмістити його для загального ознайомлення у приміщенні ДВК, щоб кожен громадянин міг ознайомитися із списком виборців у приміщенні ДВК та перевірити правильність внесених до нього відомостей про себе.

 

Якщо громадянин виявить допущені помилки при складанні попереднього списку виборців (невключення/неправильне включення/виключення із списку виборців його або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися), громадянин має право звернутися до відповідної ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації (смт Козелець, вул.Соборності, б.27, кім.209, ІІ поверх, тел.(04646)4-22-42).

 

 

Сьогодні ж відбулася зустріч окружної виборчої комісії з керівним складом дільничних виборчих комісій. Представники ДВК отримали печатки, виборчу документацію та інформаційні плакати кандидатів на пост Президента України та обговорили організаційні питання.

 

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю