Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Військовослужбовці переконані: українська армія дає хороші перспективи всім, хто бажає служити своєму народові

14 березня 2019

Останнім часом, з огляду на зазіхання на територіальну цілісність нашої держави і гостру необхідність негайного розгортання засобів для національної оборони, українське військо почало відроджуватися, держава більше уваги приділяє розвитку Збройним Силам і зокрема підвищенню рівня професійної підготовки особового складу.

 

У День українського добровольця, 14 березня, пріоритети служби за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів обговорили у Козелецької гімназії №1. Зокрема, начальник відділення рекрутингу Козелецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Володимир Бурвіков поінформував присутніх про структуру, зміст та напрямки роботи створеного на базі районного військового комісаріату районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 

Володимир Бурвіков наголосив, що навчаючись у вищих військових закладах України можна отримати військову спеціальність та професію безкоштовно.

 

Інструктор відділу рекрутингу Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Ребенок детально розповів про порядок відбору кандидатів на військову службу, різні терміни служби за контрактом, грошове забезпечення військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу контрактної служби, а також гарантовані державою пільги для військовослужбовців та членів їх сімей (медичне забезпечення, санітарно-курортне лікування й ін.), про можливість здобуття безкоштовної вищої освіти після закінчення закладів загальної середньої освіти та отримання другої вищої освіти.

 

- Заробітна плата військовослужбовців зросла. З 1 січня цього року військовослужбовець, який щойно вступив на контрактну службу отримує 10 200 грн. Окрім цього є надбавки та матеріальна допомога. Гарантоване підвищення грошового забезпечення у разі кар’єрного зростання.

 

Після закінчення вузу випускник гарантовано отримує роботу, а роки навчання зараховуються до загального військового стажу громадянина, тому для подальшої служби достатньо пропрацювати 20 років і мати право на пенсійне забезпечення у досить молодому віці. До того ж, після закінчення навчання курсанту присвоюється офіцерське звання і він гарантовано отримуватиме грошове забезпечення з надбавками відповідно до військового стажу, - зазначив Олег Ребенок.

 

Старшокласники Козелецької гімназії №1 переглянули відеоматеріали про військові вузи, які здійснюють підготовку фахівців для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та отримали інформаційні буклети.

 

Інспектори Козелецького районного та Чернігівського обласного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розповіли присутнім про власний досвід військової служби та успішні новації при роботі з претендентами на військову службу та відповіли на питання, що цікавили гімназистів.

За інформацією Козелецького районного територіального центру
комплектації та соціальної підтримки