back

Сходи сіл у Тужарі та Лошаковій Гуті: спільними зусиллями буде результат

05 лютого 2019

У територіальних громадах району продовжуються сходи громадян за місцем проживання. Обговорення соціально-економічного розвитку та нагальних проблем громадян відбулося 5 лютого у селах Тужар та Лошакова Гута.

 

Участь у зборах громадян за місцем проживання у населених пунктах узяли голова районної державної адміністрації Володимир Швед, Деснянський селищний голова Юрій Осташевський, секретар виконкому Деснянської селищної ради Ніна Рудь, староста Косачівського Старостинського округу Світлана Савенок, дільничий інспектор Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Дмитро Закревський.

 

- Сьогодні час вимагає нових підходів до вирішення питань розвитку громад, саме на місцях необхідно активніше долучатися до участі у регіональних та міжнародних конкурсах та грантах, розробляти проекти розвитку населених пунктів, що сприятиме залученню коштів до територіальних громад - наголосив Володимир Швед.

 

Під час сходів Юрій Осташевський та Світлана Савенок прозвітували про виконану роботу і ознайомили присутніх з планом розвитку громади на 2019 рік.

 

Жителі сіл висловлювали свої думки та пропозиції щодо покращення благоустрою територій. Зокрема, селяни порушували питання щодо відновлення маршрутів з пасажироперевезення, ремонту дорожнього покриття, забезпечення лікарськими засобами, надання медичної допомоги тим, хто самостійно не може відвідати лікаря, видалення аварійних дерев, вивіз сміття, прокладання вуличного освітлення у с.Сорокошичі, ремонту зупинки громадського транспорту та відновлення трансформатору у с.Лошакова Гута.

Відповідаючи на питання жителів сіл щодо здійснення пасажирських перевезень Володимир Швед повідомив, що райдержадміністрація не одноразово оголошувала конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Козелецького району проте жодної заяви від перевізників не надходило.

- Робота в цьому напрямку продовжується вже створено комунальне підприємство, що буде надавати такі послуги, наразі триває процедура отримання ліцензії, - сказав він.