back

Сходи громадян у с.Кіпті

30 січня 2019

Голова районної державної адміністрації Володимир Швед 30 січня узяв участь у зборах громадян, що відбулися у с.Кіпті.

 

- Одним з пріоритетів діяльності райдержадміністрації є розвиток охорони здоров’я району. У 2018 році на потреби медичної галузі освоєно коштів більше десяти мільйонів гривень. У хірургічному і терапевтичному відділеннях Козелецької центральної районної лікарні облаштовано vip-палати для пацієнтів, за районною комплексною Програмою забезпечення житлом медичних працівників району на 2016-2020 роки придбано 4 квартири для лікарів, ще плануємо залучити двох спеціалістів з анестезіології, які зараз проходять інтернатуру. Для забезпечення первинної ланки району здійснено ремонт приміщення Козелецького центру первинної медико-санітарної допомоги та створено умови для комфортного перебування персоналу та пацієнтів. Центр потребує ще 7 лікарів сімейної медицини.

 

Маємо гарні результати та плани для розвитку району, які поступово, впевненими кроками будемо реалізовувати спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування і громадськості, адже тільки разом ми зможемо зробити наше життя кращим - зазначив голова РДА.

 

За словами Кіптівського сільського голови Володимира Кучми вже у березні у Кіптівській сільській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини буде працювати кваліфікований лікар, який обслуговуватиме жителів населених пунктів Кіптівської об’єднаної територіальної громади. Наразі лікар проходить курсову перекваліфікацію.

 

З громадою спілкувалися начальник відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Іллєнко, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Бобровицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Марія Шолойко, дільничий інспектор Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Олег Дещенко, директор департаменту земельних відносин компанії "Агротрейд" Олексій Бабенко.

 

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма прозвітував про роботу виконавчих органів Кіптівської сільської ради у 2018 році та повідомив про плани на 2019 рік, окреслив проблемні питання, що потребують негайного вирішення.

 

Найбільше хвилювали жителів громади питання надання житлових субсидій, пенсійного забезпечення, орендної плати, медичного обслуговування, дотримання правопорядку.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю