back

Учениця Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 здобула премію на Всеукраїнському конкурсі поезії

31 січня 2019

У Запоріжжі нещодавно закінчився V Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони». Цього річ Чернігівську область на конкурсі представляла наймолодша учасниця учениця 11-А класу Козелецької загальноосвітньої школи №3 Анна Ричок. Вона здобула перемогу у номінації «Надія поезії».

 

Гала-концерт та нагородження переможців відбулося 29 та 30 листопада у приміщенні Запорізького національного університету.

 

Наприкінці заходів конкурсанти мали змогу відвідати майстер-класи від відомого українського поета Івана Андрусяка та поета-барда Віктора Нестерука, вони насолоджувалися рядками улюблених поезій та піснями, а також поділилися власними поетичними наробками з «акулами пера» сучасної української поезії.

 

Переможців конкурсу на урочистостях вітали ректор Запорізького університету, народні депутати України, мама поетеси Марини Брацило, директор заповідника «Запорізька Січ» та багато інших шанованих гостей.

 

Окрім урочистого вшанування на переможців конкурсу чекало багато несподіванок: виставка про життя та творчість поетеси та пісняра Марини Брацило, екскурсія нічним Запоріжжям, відвідування Національного заповідника «Хортиця», прес-конференція для ЗМІ.

За інформацією Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3