back

Шановні земляки!

22 січня 2019

22 січня 100 років тому проголошений Акт Злуки возз’єднав дві частини української держави: Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку. Єдиним гербом об’єднаної держави став тризуб.

 

Цей день став символом нації, яка об’єдналася після століть бездержавності. Українці, перебуваючи у складі кількох держав, завжди прагнули єдності і цілісності.

 

Багатовікова роз’єднаність українського етносу не стерла з його генетичної пам’яті потяг до соборного життя у власній державі. У тривалій боротьбі українського народу за утворення національної держави ідея соборності завжди виступала фундаментальним інтеграційним чинником.

 

Вітаю вас з найвизначнішим днем нашого державотворення - 100-річчям Соборності України – та бажаю вам добробуту, поваги, міцної єдності, цілеспрямованості, квітучого майбуття у нашому спільному домі – Україні. Пам’ятаймо, що в усі часи нас завжди об’єднували такі суспільно-необхідні і надважливі якості як наша єдина мова, культура, історична пам’ять і віра, завдяки яким ми нескоримі, сильні і непереможні!

 

Слава Україні!

Голова районної державної адміністрації
Володимир Швед