back

Загальні збори громадян за місцем проживання у селі Будище

17 січня 2019

Голова райдержадміністрації Володимир Швед узяв участь у загальних зборах (сходах) громадян, що відбулися 17 січня у с.Будище.

 

Із звітом про роботу у 2018 році виступила староста Патютинського старостинського округу Ольга Ржаніцина. Вона надала детальну інформацію про використання коштів, проведені заходи, роботу з соціального забезпечення малозахищених верств населення, благоустрою території. Окреслила план розвитку громади у 2019 році.

 

Жителі с.Будище підняли питання про ремонт дерев’яної церкви Різдва Богородиці - пам’ятки козацьких часів, ремонт зупинки громадського транспорту та відновлення пасажирських перевезень. Під час обговорень жителі села вирішили створити ініціативну групу зі створення релігійної громади Православної церкви України с.Будище.

 

"Ви маєте стати активними учасниками суспільних процесів, від вашої ініціативи залежить розвиток території, на якій ви живете", - звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Володимир Швед.

 

Він привітав присутніх з релігійним святом Водохрещем та відповів на питання, що порушували громадяни. Зокрема, щодо стану маршрутних перевезень, Володимир Швед зазначив, що наразі триває пошук надавача послуг з перевезення пасажирів.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю