Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Тренер який виховує та веде до перемог

30 листопада 2018

Тренер-викладач відділення легкої атлетики Козелецької ДЮСШ Олексій Шарак працює в школі з перших днів її заснування. Його стаж роботи - 49 років, має першу кваліфікаційну категорію та почесне звання "Заслужений працівник фізичної культури та спорту України".

Він ніколи не зупиняється на досягнутому з підготовки молодих спортсменів. За роки педагогічної діяльності тренером підготовлено одного майстра спорту Міжнародного класу, одинадцять майстрів спорту та безліч спортсменів-розрядників.

За бездоганну плідну працю, зразкове ставлення до виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм і педагогічну майстерність у 1984 році нагороджений знаком "Відмінник народної освіти УРСР", у 1986 році - медаллю "За трудову відзнаку", у 2004 році присвоєно почесне звання "Заслужений працівник фізичної культури та спорту", у 2011 році нагороджений Орденом "За заслуги ІІІ ступеня".

Останнім часом тренер багато уваги приділяє вихованню спортсменів з обмеженими можливостями.

Учениця Олексія Шарака Лобан Юлія є неодноразовою переможницею Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного семиборства, учасницею Міжнародних змагань командної першості збірних команд Європи, кандидатом у збірну команду України, шестиразовою рекордсменкою області з п’ятиборства, штовхання ядра, семиборства, бігу.

Прохоренко Володимир - триразовий призер Чемпіонатів України з легкої атлетики.

Уніат Володимир та Неселевець Віталій - багаторазові переможці та призери Всеукраїнських змагань з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими можливостями, члени збірної команди області.

За матеріалами газети "Освіта Чернігівщини"