Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

У РДА відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

04 грудня 2018

Список платників, які згідно звітів Бобровицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України систематично нараховують заробітну плату найманим працівникам менше мінімальної та недотримуються вимог ч.5 ст. 8 ЗУ "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" розглянули 4 грудня учасники засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. До зазначеного переліку ввійшли такі суб’єкти господарювання: ТОВ Багатопрофільна фірма "Власта", ТОВ Спортивна мисливсько–рибальська база "Вершина", ФГ "Селянське", ТОВ "Вишневий квартал".

 

- Тіньова зайнятість становить серйозну соціально–економічну загрозу для держави. Легалізація робочих місць, цивілізоване оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками наразі – нагальне завдання, адже від цього залежать добробут громадян, їх впевненість у своєму майбутньому та рівень надходжень до місцевих бюджетів - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Швед.

 

Заступник начальника управління - начальник відділу праці та правового забезпечення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Катерина Давискиба поінформувала присутніх про те, що у кожній територіальній громаді району передбачено посаду інспектора праці, який у своїй діяльності підпорядкований Державній службі України з питань праці. Донедавна такі уповноважені працівники здійснювали лише інформаційно–роз’яснювальну роботу, проте починаючи з 1 жовтня цього року, за умови отримання посвідчення «інспектора праці», вони мають право розпочати повноцінну інспекційну перевірку стану дотримання законодавства про працю в територіальному окрузі конкретної громади. Так, при виявлені певних порушень законодавства про працю, можливе накладення штрафу в розмірі 111690 грн за кожного не зареєстрованого найманого працівника. За не допуск інспектора праці до проведення перевірки накладатиметься штраф у сумі 372300 грн.

 

За повідомленням начальника Бобровицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валентини Коломієць з 1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, єдиний соціальний внесок становить 22%, або ж 819,06 грн. Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі. 

 

Якщо з якихось причин роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників (причиною може бути і виплата заробітної плати „в конвертах” без сплати страхових внесків, і нарощування заборгованості як з виплати заробітної плати, так і зі сплати страхових внесків), то періоди, за які не сплачені внески, "випадають" із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

 

Участь в обговоренні також взяли начальник Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Анатолій Домарацький, в.о. начальника Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Микола Гарбуз, головний ревізор-інспектор Козелецького відділення Ніжинської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС в Чернігівській області Тамара Шейко, директор Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Воробей, представники ТОВ Спортивна мисливсько – рибальська база «Вершина» та ФГ «Селянське».

 

За підсумками засідання учасники робочої групи вирішили надіслати Управлінню Держпраці у Чернігівській області листа з проханням провести інспекційне відвідування ФГ "Селеняське", ТОВ Багатопрофільна фірма "Власта" та ТОВ "Вишневий квартал" щодо з’ясування обставин недотримання державних мінімальних гарантій в частині оплати праці та застосування заходів впливу згідно законодавства та запропонували суб’єктам підприємницької діяльності переглянути систему оплати праці.

За інформацією управління соціального
захисту населення райдержадміністрації