Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Козелецький районний сектор УДМС України в Чернігівській області інформує

04 грудня 2018

Кожний громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт. Паспорт громадянина України є документом, що виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій. Паспорт оформляється особам, які не досягли 18-річного віку, на чотири роки. Пасапорт, який оформляється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів, з дня подачі документів. За оформлення паспорта вперше адміністративний збір не справляється. Паспорт громадянина України є необхідним документом для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою та ін.

Послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі картки (вперше) надається виключно за місцем проживання.

 

Для оформлення паспорта вперше заявник подає такі документи:

- свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий уповноваженими органами іноземної держави;

- оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків, або одного із них, які на момент народження особи перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності до громадянства України), тобто паспорти;

- довідку про місце проживання (додаток 13), з органу реєстрації за місцем реєстрації місця проживання;

- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), у разі відмови від його прийняття - повідомлення про відмову (з фіскальної служби).

 

Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року, № 302 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України" .

Зазначеною постановою затверджені, зокрема, зразок бланка, його технічний опис, порядок подачі заяв, організація його видачі, дії працівників під час прийому заяв, оформлення та видачі паспорта.

 

Козелецький районний сектор Управління державної міграційної служби України в Чернігівській області здійснює прийом громадян з вівторок до п’ятниці з 8:00 до 17:00 год., в суботу з 8:00 до 16:00 год. Неділя, понеділок - вихідні дні.

Контактний телефон: (04646)4-11-45

За інформацією Козелецького РС
УДМС України в Чернігівській області