Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Президент Петро Порошенко відвідав Козелеччину

28 листопада 2018

У рамках робочого візиту до Чернігівської області 28 листопада Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав 169-й навчальний центр Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна». Глава держави оглянув навчальний центр, ознайомився з роботою нового динамічного тренажеру - мультимедійного комплексу, який імітує перебування у кабіні танку Т-64, а також поспілкувався з військовими, які проходять в ці дні навчання на полігонах центру, зокрема з танкістами.

Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України також було продемонстровано тренування підрозділів в умовах бою та бойове злагодження танкових підрозділів на смузі перешкод. Нині у навчальному центрі працюють школа снайперів, школа танкістів, медичний центр, сержантська школа, школа загальновійськової підготовки. Навчання здійснюється за участі партнерів Української держави із НАТО.

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України подякував танкістам за високий бойовий вишкіл, силу духу та готовність захищати свою державу. Петро Порошенко підкреслив, що українська влада робить усе можливе, щоб створити для захисників України усі умови для несення служби: від повноцінного харчового, речового забезпечення - до достойної оплати ратної праці та комфортних умов проживання у сучасних військових гуртожитках.

Після відвідання 169-го навчального центру «Десна» Петро Порошенко прибув до Козельця, де поспілкувався із жителями селища. У зустрічі із місцевою громадою, яка відбулась на Соборній площі районного центру, взяли участь в.о. голови ОДА Юлія Свириденко, голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова Козелецької РДА Володимир Швед, заступник голови районної ради Катерина Биковець, секретар Козелецької селищної ради Наталія Лугина.

Звертаючись до присутніх, глава держави акцентував свою увагу на тому, що незалежність української православної церкви та отримання Томосу про автокефалію – одне із ключових питань українського державотворення.

«Наша велика нація заробила право мати власну церкву», - сказав Президент. При цьому він підкреслив, що церква в Україні не повинна бути під впливом держави, а тим більше іноземної держави-агресора. За його словами, українці заслужили право мати свою церкву, яка не керується з Москви.

Глава держави підкреслив важливість єдності нації у цьому питанні, адже коли народ єдиний, його ніхто не здатний перемогти «І ще одне, - зазначив Петро Порошенко, - будь ласка, саме зараз, на початку посту, помоліться за Томос, помоліться за нашу церкву».

Керівник Української держави попросив козельчан підтримати священика УПЦ КП, настоятеля Свято-Вознесенської церкви Козельця отця Ярослава (Гику), який зміцнює віру й духовність земляків, а також докладає зусиль до створення майбутньої Української автокефальної церкви.

Зустрівся Глава держави також із жителями Кіптівської ОТГ та її очільником Володимиром Кучмою та ознайомився з роботою Центру надання адміністративних послуг Кіптівської сільської ради.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю