Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Удосконалення надання адміністративних послуг обговорили під час зустрічі з представниками Програми "U-LEAD з Європою"

24 жовтня 2018

Одним з головних пріоритетом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є розвиток та покращення якості надання послуг жителям населених пунктів району. Сьогодні, 24 жовтня, в рамках реалізації Програми "U-LEAD з Європою" управління, якою здійснює шведське агенство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) урядового агентства Міністерства закордонних справ Швеції, відділ адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації і Центр з надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради відвідали регіональні представники напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" Петро Макаренко та Марина Дзензель.

Мета візиту - підтримка створення та роботи спільного/об’єднаного селищно-районного центру з надання адміністративних послуг.

Офіційним документом узгодженої роботи ЦНАП Козелецької селищної ради, що здійснює обслуговування жителів населених пунктів Козелецької об’єднаної територіальної громади, і відділу адміністративних послуг та реєстрації районної державної адміністрації, що обслуговує жителів територіальних громад, які не ввійшли у жодну зі створених на території району громад має стати підписання меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг.

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Віра Жидкова, начальник відділу адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації Віталія Коваленко, секретар Козелецької селищної ради Наталія Лугина, начальник Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради Світлана Кошова, представники установ, організацій та громадськості району.

У ході зустрічі присутні також обговорили напрямки Програми та роботи спільного ЦНАП, визначили потреби щодо його модернізації з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

За інформацією відділу адміністративних послуг,/br> та державної реєстрації райдержадміністрації