Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Рятувальники просять батьків не залишати дітей без нагляду

29 жовтня 2018

Шановні батьки!

Козелецький  РВ управління ДСНС України у Чернігівській області та відділ освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації звертаються до Вас з наполегливим проханням не залишати дітей без відповідного нагляду та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки та періодично роз`яснюйте правила поводження з вогнем, на водоймах, під час користування пічним опаленням, електричними та газовими приладами, вибухонебезпечними предметами, піротехнікою тощо. Пам’ятайте, що безпека Ваших дітей залежить, насамперед, від Вас самих!

 

          Щорічно на Чернігівщині в умовах осінньо-зимового періоду через пустощі з вогнем, піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил перебування на льоду водойм, недотримання заходів безпеки в разі виявлення боєприпасів або інших підозрілих предметів діти отримують травми, іноді це призводить до трагічних наслідків.

Частіше всього біда трапляється коли діти залишаються без належного нагляду дорослих і в пошуках розваг вигадують небезпечні ігри.

          Так, у Ічнянському районі пустощі з  вогнем двох синів господарів 8 та 10 років призвели до пожежі. Залишені поза увагою дорослих, діти вигадали небезпечні ігри з сірниками у сараї. За аналогічних обставин виникла пожежа господарчої будівлі у Срібнянському районі, де її винуватцями стали двоє хлопчиків 5 та 6 років. На щастя в обох випадках діти не постраждали.

          У Борзнянському районі в ставку потонув хлопчик, 2005 року народження.

          Це вказує на те, що підростаючому поколінню необхідно роз’яснювати, до яких тяжких наслідків призводить порушення заходів безпеки та, як себе поводити, щоб уникнути лиха.

 

Козелецький РВ Управління

ДСНС України у Чернігівській області