back

Старшокласники Козелецької гімназії №1 вчилися визначати свою майбутню професію

26 вересня 2018

       Учні Козелецької гімназії №1 вчилися обирати майбутню професію та виявляти власні сильні сторони під час інтерактивного заходу під назвою “Світ професій – погляд у майбутнє», що відбувся 26 вересня.

       Фахівець з професійної орієнтації Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Вікторія Авраменко ознайомила школярів з професіями, що будуть користуватися попитом у найближчі 20-30 років.

       "Футурологи прогнозують суттєві зміни ринку праці, адже кожні 10 років 5000 професій зникають, проте з’являється багато нових, тому необхідно підготувати підростаюче покоління до тенденцій сучасності - зауважила Вікторія Авраменко.

       Розвинути свій світогляд, оцінити власні здібності, виявити свої інтереси та схильності старшокласники мали змогу під час профорієнтаційної гри «Наше місто», перегляду відео серії «Робота мрії. Як її знайти» розважально-освітнього серіалу «Пошук роботи», презентації «Професії майбутнього».

       У ході уроку присутні визначили, що впливає на вдале професійне самовизначення, обговорили причини зникнення та появу нових професій.

На завершення заходу школярі отримали інформацію про освітні сайти, на яких можливо пройти он-лайн тестування з визначення професійного типу особистості, навчальні заклади України, де вже можна отримати професії майбутнього та навчальні дисципліни з яких можна отримати важливі знання для оволодіння цими професіями.

За інформацією Козелецької районної філії
Чернігівського обласного центру зайнятості