Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Районний центр зайнятості пропонує робочі місця

24 вересня 2018

   Черговий ярмарок вакансій для безробітних відбувся 21 вересня у смт Козелець. Як зазначила Галина Воробей - директор Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості у районному центрі створено всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби у працевлаштуванні.

     Цього разу пропонувати вакансії, зацікавлювати умовами праці та відпочинку, належним рівнем винагороди за роботу завітала менеджер з персоналу ТОВ "Бейкері Фуд Індастрі" Оксана Андрушко, яка поінформувала присутніх, що компанія «Бейкері Фуд Індастрі» - це торгівельно-виробнича компанія з іноземною інвестицією європейського рівня, лідер серед виробників хлібобулочних виробів, яка була заснована в 1997 році в Угорщині, розпочала свою діяльність в Україні з 2004 року. Вона розповіла про історію виникнення компанії, виробництво продукції, можливості кар’єрного зросту, графік роботи, підвіз працівників до місця роботи корпоративним транспортом. Оксана Андрушко, зокрема, зазначила, що компанія гарантує своєчасну виплату заробітної плати (не менше 7500 грн), офіційне працевлаштування з дотриманням усіх вимог чинного законодавства України, а також здійснює наповнення районного бюджету.

    Безробітні, що перебувають на обліку у Козелецькій районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості переглянули відео-презентацію про підприємство, отримали вичерпні відповіді на питання, які їх цікавили та мали можливість провести співбесіду з представником роботодавця щодо подальшого працевлаштування.

     Наразі підприємство потребує машиністів тістообробних машин, комірників, технолога харчової продукції.

     Телефон для довідок: (04646)41297, 063-040-85-95

За інформацією Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості