Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Про неприпустимість скорочення відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» в сільських населених пунктах району говорили на черговій сесії Козелецької районної ради

21 вересня 2018

  Голова райдержадміністрації Володимир Швед узяв участь у пленарному засіданні 21 сесії районної ради сьомого скликання, що відбулася 21 вересня.

  Визначившись із порядком денним двадцять першої сесії, депутати схвалили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року. Цей фінансовий документ затверджено з доходів у сумі 160767,6 тис.грн, з видатків у сумі 159817,1 тис.грн. Крім того, депутати взяли до відома інформацію про використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІІ квартал 2018 року. Також представники інтересів громадян-виборців внесли зміни до Програм економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та запобігання виникненню та ліквідації спалахів карантинних інфекційних хвороб тварин у Козелецькому районі на 2017- 20120 роки. та районного бюджету на 2018 рік, визначивши доходи районного бюджету в сумі 239171,0 тис.грн., видатки — у сумі 244874,7 тис.грн.

    На сесії було прийнято низку рішень з питань земельної та комунальної власності.

   Крім того, депутатський корпус підтримав рішення про внесення змін до Регламенту роботи районної ради, затвердив Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та грошової винагороди працівникам виконавчого апарату районної ради, а також прийняв рішення про умови оплати праці заступника голови районної ради.

  Депутати взяли до відома інформацію Козелецького районного відділу ДСНС України в Чернігівській області про стан забезпеченості пожежної безпеки на території Козелецького району.

   Одноголосно депутатський корпус району підтримав звернення до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана та до керівника ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського щодо неприпустимості скорочення відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» в сільських населених пунктах Козелецького району.

   Наприкінці пленарного засідання депутати районної ради обговорили два запити щодо необхідності ремонту дороги сполученням Козелець–Лихолітки та незадовільного транспортного сполучення в Козелецькому районі.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю