Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Діти Козелеччини, які потребують особливої підтримки держави відпочинуть у оздоровчо-спортивному таборі "Медик-2"

01 серпня 2018

40 дітей з Козелеччини, які потребують особливої підтримки держави, сьогодні, 1 серпня, вирушили до оздоровчо-спортивного табору "Медик-2", що знаходиться у смт Сергіївка Одеської області.

Як зазначила заступник голови районної державної адміністрації Віра Жидкова загалом у різних оздоровчих та відпочинкових закладах з 57,6% прогнозованої кількості вже оздоровлено та забезпечено відпочинковими послугами 53,8% дітей району. Для охоплення оздоровленням та відпочинком якомога більшої кількості дітей райдержадміністрація співпрацює з установами, організаціями та підприємствами району.

Відправка учнів до табору відбулася в рамках проведення оздоровчої кампанії, організатором заходу виступила Козелецька райдержадміністрація за сприяння народного депутат Олега Дмитренка, який забезпечив витрати на транспорт та профінансував 80 путівок.

Із 14 до 28 серпня планується організація відпочинку у спортивно-оздоровчому закладі наступної групи школярів району.

На дітей чекає цікава і змістовна програма відпочинку, якою передбачені екскурсійні подорожі та знайомства з визначними місцями краю.


Довідково:

Дочірнє підприємство «оздоровчо-спортивний табір «Медик-2» розташований в екологічно чистій зоні на березі, який простирається уздовж Чорного моря. Славиться Сергіївка унікальними лікувальними грязями та водами Шаболатського лиману, своєрідним мікрокліматом,чистим повітрям. Територія оздоровчо-спортивного закладу огороджена, благоустроєна, знаходиться цілодобово під охороною.

Повноцінне збалансоване харчування 5 разів на добу відповідно до меню, затвердженого управлінням Держпродспоживслужби, в приміщенні їдальні. Дітям, які від’їжджають автобусами на екскурсії, а також при виїзді з табору, видається сухий пайок в дорогу.

Заклад оздоровлення забезпечує комплексну програму організації дозвілля та відпочинку, відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я та з використанням різноманітних організаційних та інших форм роботи. Є приміщення культурно масового призначення, наявність літнього концертного майданчику для проведення розважальних заходів, криті павільйони для організації дозвілля відпочиваючих під час негоди, футбольний та баскетбольний майданчик, бібліотека, літній кінотеатр, індивідуальна пральня. В наявності технічні засоби для проведення культурно-масових заходів, кімнати для проведення гурткової роботи, безкоштовний доступ до мережі Інтернет (Wi-Fi). На території закладу є цілодобовий медпункт. За табором закріплено 100 метрів пляжу. Відстань від закладу до пляжу становить 900 м.

За інформацією відділу освіти, культури і туризму,
сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації