Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

01 січня 1970

Психологічна реабілітація учасників АТО

Управління соціального захисту населення Козелецької районної державної адміністрації доводить до відома учасникам АТО про Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057.

Метою і завданнями психологічної реабілітації є: збереження або відновлення фізичного та психічного здоров'я отримувачів послуг; досягнення соціально-психологічного благополуччя; зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій; запобігання інвалідності; профілактика агресивної та само руйнівної поведінки.


Для отримання послуг з психологічної реабілітації учаснику АТО необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).

До звернення додається:

- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копія документу, що підтверджує безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Під час подання копії посвідчення, особи надають оригінал для огляду.

Послуги із психологічної реабілітації надаються учаснику АТО окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

У разі виявлення бажання щодо проходження психологічної реабілітації звертатися до управління соціального захисту населення Козелецької районної державної адміністрації за адресою: смт Козелець, вул.Соборності, б.27, каб.102 (І поверх), тел. (04646) 4-18-80.