Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

10 липня 2018

На засіданні комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, що відбулася 10 липня розглянуто клопотання Остерської міської ради, Деснянської селищної ради та Олексіївщинської, Сираївської сільських рад щодо нарахування збитків фізичним та юридичним особам, які використовують земельні ділянки на території цих територіальних громад без правоустановчих документів.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Станіслав Пономаренко детально ознайомив присутніх зі справами землекористувачів. Начальник юридичного відділу райдержадміністрації Руслан Шевченко надав роз’яснення щодо розрахунків збитків за використання таких земельних ділянок та відповів на запитання присутніх.

За результатами обговорення клопотань Остерської міської ради та Сираївської сільської ради члени комісії прийняли рішення про нарахування та затвердження відповідний акта збитків (неодержаних Остерською міською та Сираївською сільською радами доходів) внаслідок використання землекористувачами земельних ділянок без правовстановлюючих документів.

Такі збитки мають бути відшкодовані не пізніше одного місяця після затвердження актів профільної комісії райдержадміністрації.

За підсумками розгляду двох інших справ вирішено переглянути на черговому засіданні комісії уточнені розрахунки нарахованих збитків Деснянської селищної та Олексіївщинської сільської рад.

За інформацією відділу агропромислового
розвитку райдержадміністрації