Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Рада церков: про відзначення річниці хрещення Київської Русі-України та відродження сімейних цінностей

09 липня 2018

Незабаром в Україні відзначатиметься 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. План районних заходів з цього приводу обговорили 9 липня на засіданні районної ради Церков. На сьогодні в районі зареєстровано 73 християнські релігійні громади 9 конфесій. Засідання провів голова районної державної організації Володимир Швед, який, зокрема, висловив вдячність у підтримці Божим словом, молитвою жителів району і закликав присутніх до єдності, співпраці, діалогу та порозуміння на користь нашого спільного державного і суспільного дому - України. Володимир Швед зазначив, що державна і церковна діяльність та волевиявлення більшої кількості православних громадян України спрямовані на створення Єдиної Помісної Автокефальної Церкви. Незалежна церква вирішить конфлікти в парафіях Київського та Московського патріархату, які виникають у регіонах країни.

Його думки розділили й представники різних релігійних конфесій. Вони висловили свою позицію в підтримку єдиної української церкви, вважаючи такий крок відновленням історичної справедливості та шляхом до єднання країни.

Під час заходу священнослужителі поділилися своїми пропозиціями щодо відзначення в районі 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

За підсумками обговорень було вирішено провести релігійну ходу з нагоди значної події для більшості віруючих Козелеччини - відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі.

До присутніх звернулася заступник начальника відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Сенченко, яка акцентувала увагу присутніх на нагальній потребі відроджувати позитивний імідж родини, виховувати у громадян сімейні цінності. Про це говорили практично всі виступаючі.

За інформацією відділу освіти, культури і туризму,
сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації