Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Свято творчості, дружби і взаєморозуміння

12 червня 2018

У Козелецькому районному будинку культури відбувся концерт під назвою "Космічна подорож". На одній сцені виступали діти з обмеженими можливостями та вихованці Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва.

Метою проведення заходу є соціалізація дітей, які, попри свою особливість, здатні до повноцінної участі в житті суспільства.

Відповідно до сюжету концертної програми вихованці Козелецького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у складі команди під назвою "Космічні козельці" врятували планету Марс, на якій жили Маленький принцу та його квітка Троянда.

Вихованці Козелецького центу соціальної реабілітації дітей-інвалідів і вокалісти (керівник Оксана Крафт), зразковий танцювальний колектив "Веселі черевички" Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Тамара Романовська) приємно дивували присутніх виконанням пісень, поезій і хореографічних композицій.

Музичні номери та виступи ведучих глядачі сприймали дуже зацікавлено та з бурхливими оплесками. Настрій справжнього свята панував у залі будинку культури.

Фото Володимира Квітка

За інформацією відділу освіти, культури
і туризму, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації