Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Жителям району надано правові консультації

08 червня 2018

У районної державної адміністрації та службі у справах дітей районної державної адміністрації 8 червня відбувся прийом громадян. Заступник начальника відділу Козелецьке бюро правової допомоги Володимир Михед забезпечив роботу пункту дистанційного доступу до безоплатної правової допомоги жителям району. За отриманням правової допомоги звернулась одна особа, якій було надано вичерпні консультації з питання оскарження дій правоохоронних органів по затягуванню у проведенні розслідування кримінального провадження, з питання звернення до правоохоронних органів з приводу переслідування іншою особою, з питання можливості отримання субсидії, з питання видалення аварійних дерев, які ростуть на подвірї.

Заступник голови районної державної адміністрації Віра Жидкова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Пономаренко і Володимир Михед обговорили питання поглиблення співпраці у сфері надання безоплатної правової допомоги громадянам та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право».

На завершення зустрічі, Володимир Михед розповсюдив інформаційні буклети правової тематики та плакати.

Нагадуємо, за отриманням консультації та захистом своїх прав жителі Козелецького району можуть звернутися до бюро правової допомоги за адресою: сел.Козелець, вул.Толстого, б.34А, к.12, к.19, тел. (04646) 4-20-10, (04646) 4-22-26 та Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: 14005, м.Чернігів, пр-кт.Миру, б.49А, офіс 709, телефон: (0462) 77-51-68.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103.