Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

01 січня 1970

Оголошення про конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Козелецького району

Козелецька районна державна адміністрація (далі – Організатор) оголошує конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Козелецького району (далі – конкурс), який відбудеться 11 липня 2018 року о 10:00 годині в малому залі районної державної адміністрації за адресою: смт Козелець, вул.Соборності, б.27, ліве крило, ІІІ поверх.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України "Про автомобільний транспорт", Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок), розпорядження голови райдержадміністрації від 25 травня 2018 року №324 "Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути)".

Кінцевий термін подачі документів для участі в конкурсі 22 червня 2018 року включно.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", що містить документи для участі в конкурсі:

- анкету про участь у конкурсі;

- відомості про автобуси, які будуть використовуватися на маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності;

- відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

- копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал;

- документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі (відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.)

Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", що містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (відкривається під час засідання конкурсного комітету).

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Зразки документів для участі у конкурсі

1. Заява на участь у конкурсі

2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті

3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту

4. Анкета до заяви про участь у конкурсі

5. Заява про продовження строку дії договору (дозволу) з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

6. Відомості щодо інвестування коштів на придбання більш нових та/або комфортабельних автобусів

7. Довідка про відсутність плати за участь (подається у довільній формі)

Документи для участі в конкурсі подаються до відділу економічного розвитку райдержадміністрації,

тел./факс: (04646) 4-18-94,

е-пошта: 02742421@mail.gov.ua,

адреса: смт Козелець, вул.Соборності, б.27, ІV поверх, к.417.

З 8:00 год. до 17:00 год. (обідня перерва – 13:00 год. - 14:00 год.).

Плата за участь у конкурсі не вноситься.