Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Відзначили 73-тю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 травня 2018

Заходи з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися сьогодні, 9 травня, біля меморіального комплексу загиблим визволителям від нацистських окупантів. Учасники урочистостей пройшли ходою до Меморіалу, хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, що полягли в боях у Другій світовій війні та в зоні АТО, і поклали квіти до пам’тника. На честь воїнів-визволителів пролунали залпи військового салюту.

Меморіальний захід зібрав чимало козельчан та гостей міста. Прийшли віддати шану захисникам рідної землі, загиблим і нині живим, згадати про їхні подвиги голова Козелецької райдержадміністрації Володимир Швед, заступник голови районної ради Катерина Биковець, секретар Козелецької селищної ради Наталія Лугина, районний військовий комісар підполковник Геннадій Медведський. Серед учасників зібрання – ветерани, представники органів влади, установ та організацій селища, громадських організацій, військові, учасники антитерористичної операції.

Учні Козелецької гімназії № 1 прочитали вірші та висловили слова вдячності за можливість не знати війни, а учні загальноосвітніх шкіл селища вручили квіти ветеранам, учасникам АТО.

Після заходу у міському парку відбулася концертна програма.

Фото Володимира Квітка

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю апарату РДА