Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Школярів навчали розмальовувати писанки

10 квітня 2018

Про історію виникнення, значення символів, малюнків та кольорів якими прикрашають писанку розповіла учням Козелецької гімназії № 1 і вихованцям Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Світлана Пустовгар – працівник музею ткацтва Чернігівщини. Вона продемонструвала присутнім майстерно розписані писанки народних умільців Козелеччини та детально розповіла про кожну з них.

Світлана Пустовгар поінформувала присутніх , що за технікою виконання писанки поділяють на крашанки, крапанки, дряпанки, писанки, мальованки і зазначила, що писанки виготовляють не тільки як подарунок на Великдень, вони також є оберегами.

Майстер-клас з розпису яєць під назвою «Українська писанка – символ життя» для дітей провів Петро Дем’янчук – керівник гуртка Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва. Зокрема, він показав зразок виконання малюнка писанки з акрилових фарб та інструменти за допомогою яких можна розфарбувати писанку.

Участь у заході, що відбувся у Козелецькій районній дитячій бібліотеці, 10 квітня, взяли заступник начальника освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Сенченко, завідувач Козелецької районної дитячої бібліотеки Любов Чолован.

Відділ інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації