Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Школярі брали участь у профорієнтаційному квесті

06 квітня 2018

У рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю широко використовується профорієнтаційний квест для учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Профіквест: пізнай світ професій!».

У Козелецькому районному центрі зайнятості 04 та 05 квітня відбувалися інтерактивні заходи з учнями 8-9 класів Козелецької гімназії №1 та Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2. Для  учнів 9-го класу Козелецької гімназії  №1 було проведено екскурсію по секторах центру зайнятості, відбулося обговорення змін на ринку праці в майбутньому  та  основних правил  вдалого професійного вибору. Цікавою для школярів Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 був «Профіквест: пізнай світ професій!».

В ігровій формі  школярі дізналися більше про актуальні професії на ринку праці, а саме: електрогазозварник, кондитер, кухонний працівник, будівельник та ін. У кінці гри школярі пройшли тестування з метою визначення професійних схильностей за методикою Д.Голланда. Усі учасники зустрічі отримали від служби зайнятості заохочувальні призи.

За повідомленням Козелецького районного центру зайнятості