Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Святковий концерт до Міжнародного дня захисту прав жінок і миру

07 березня 2018

Напередодні Міжнародного дня захисту прав жінок і миру, 07 березня, в Козелецькому районному будинку культури відбувся святковий концерт. Цього дня на адресу жіноцтва лунали слова подяки за любов, ніжність і ласку, терпіння і жертовність, безкомпромісне служіння сім’ї і Батьківщині.

Щиро привітали, вручили квіти і грамоти за сумлінну працю, вагомі професійні здобутки представницям прекрасної половини людства перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Заславський, заступник голови районної ради Катерина Биковець, Козелецький селищний голова Олена Дмитренко, головний спеціаліст-економіст фінансово-бухгалтерського відділу Кіптівської сільської ради Микола Карась.

Звертаючись до учасниць урочистого зібрання, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Заславський зазначив, що доля щедро наділила жінок силою духу, вродою і незламною вдачею, терпінням, ласкою і милосердям; подякував їм за постійну надійну підтримку чоловіків, уміння порівну ділити і щастя, і біду.

Промовці бажали присутнім миру, здоров’я, добробуту, тепла в душі, затишку в родинах,  здійснення мрій, достатку, любові, радості, взаєморозуміння з рідними та близькими, посмішок на обличчях і безхмарних весняних днів у житті.

Аматорські художні колективи районного будинку культури, дитячі танцювальні колективи селища, вихованці Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва представили яскраву концертну програму. Цього дня звучали пісні, поезії, присвячені жінкам; святковий настрій створювали музичні та хореографічні композиції. Вдячні глядачі супроводжували оплесками виступ кожного артиста.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
Фото Володимира Квітка