Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Виїзний консультативний пункт з надання безоплатної вторинної правової допомоги працював для жителів району

06 березня 2018

Виїзний консультативний пункт з надання безоплатної вторинної правової допомоги працював 6 березня у районній державній адміністрації.

Заступник начальника відділу Козелецьке бюро правової допомоги Чернігівського місцевого центру допомоги Володимир Михед провів прийом громадян з правових питань. За отриманням правової допомоги звернулись дві особи, яким було надано вичерпну консультацію з питання успадкування земельної частки паю та успадкування за заповітом.

Крім того, було проведено робочу зустріч з керівником апарату районної державної адміністрації Наталією Пенською, під час якої обговорено питання поглиблення співпраці у сфері надання безоплатної правової допомоги громадянам та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право».

По завершенні зустрічі Володимир Михед розповсюдив відповідні інформаційні буклети правової тематики та плакати, якими громадяни можуть скористуватися у Центрі надання адміністративних послуг.

Довідково:

За отриманням консультації із захисту своїх прав мешканці Козелецького району можуть звернутися до бюро правової допомоги за адресою: 17000, сел.Козелець, вул.Толстого, 34-а, каб. №12 та №19; телефон: (04646) 4-20-10, (04646) 4-22-26 та Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: 14005, м.Чернігів, проспект Миру, буд. 49-а, офіс 709; телефон: (0462) 77-51-68. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103.

За повідомленням Козелецького бюро правової допомоги