Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Користувачі особистих кабінетів можуть завантажити рахунок за спожитий в січні газ

05 березня 2018

«Чернігівгаз Збут» відновив функцію завантаження рахунків за газ в особистих кабінетах споживачів газу Чернігівської області. Кожен користувач дистанційного сервісу має можливість скористатися даною опцією.

Для цього потрібно увійти в кабінет, якщо ви вже зареєстровані, або зареєструватися. Як це зробити дивіться в інструкції на сайті 104.ua.

Клієнтам, які не мають доступу до кабінету суму до сплати можна дізнатися в такий спосіб:

  • Зателефонувати за номером контакт-центру (0462) 61 63 04, слідуючи підказкам голосового меню вибрати цифру «3». Для з`єднання з оператором – вибрати «0» або залишатись на лінії.
  • Дізнатися баланс  за коротким номером 7104 через СМС. Формат повідомлення: Balance 1500000015. Написати слово Баланс (або Balance), а потім через (один!) пробіл вписати номер особового рахунку (складається з 10 цифр);
  • Самостійно розрахувати суму, помноживши фактичний обсяг спожитого газу на ціну кубометра 6,9579 грн. Отримувачам субсидії або пільги, які не вклалися в соціальну норму, визначену державою, потрібно сплатити вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії або обов`язковий платіж.
  • Звернутися до Центру обслуговування клієнтів у вашому місті або райцентрі.

Вчасно оплатити послуги газопостачання без рахунку можливо за допомогою платіжних онлайн-систем, Portmone.com, iPay.uaEasyPay.uaОщад 24Приват 24через iBox, в відділеннях та терміналах Ощадбанку. 

Для сплати за газ іншим способом необхідно звернутись у відділення банку або Укрпошти, де споживач зазвичай сплачуєте комунальні послуги. Для проведення операції достатньо повідомити номер Вашого особового рахунку. При цьому оператор має обов`язково вказати в реєстрі та в чеку про оплату початкові і кінцеві показання лічильника газу. 

Паперові квитанції за газ клієнти обов’язково отримають в березні. Вони міститимуть інформацію про нарахування за спожитий газ в січні-лютому 2018 року. ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» приносить вибачення за тимчасові незручності.