Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Обговорили питання захисту права на виконання судових рішень

07 лютого 2018

У рамках проекту «Я маю право» 7 лютого в райдержадміністрації відбулася зустріч з посадовими особами управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань примусового виконання рішень.

Заступник начальника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань примусового виконання рішень Алла Єдомаха та начальник Козелецького районного відділення державної виконавчої служби Микола Ліскович поінформували з питань виконання рішень про стягнення аліментів, захисту права на виконання судових рішень.

Вони повідомили присутнім про діяльність державних і приватних виконавців, їхні повноваження. Розповіли про нові законодавчі документи, про створення реєстру приватних виконавців та запровадження у юстиції Єдиного реєстру боржників. Алла Єдомаха розповіла про нове у сфері примусового виконання, зокрема про стягнення аліментів. Прийнятий новий Закон за несплату аліментів передбачає відповідальність та обмежує права боржників щодо виїзду за кордон, керування автотранспортом, користування зброєю.

Цього дня представники управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань примусового виконання рішень надали консультації, відповіли на питання, провели прийом громадян.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації