Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Розпочалася реєстрація на ДПА/ЗНО-2018

06 лютого 2018

Відсьогодні до 19 березня всі охочі пройти цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання мають зареєструватися на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Створити реєстраційну картку можна самостійно або звернутися за консультацією і технічною допомогою до свого закладу освіти чи до одного з пунктів реєстрації, перелік яких буде розміщено на сайті Українського центру.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Увага! Після оформлення реєстраційної картки необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його до свого закладу освіти (для випускників цього року) або надіслати рекомендованим листом на адресу регіонального центру.

Комплект реєстраційних документів складається із:

– заповненої реєстраційної картки;

– копії першої сторінки паспортного документа; 

– двох фотокарток 3х4 (можуть бути чорно-білі або кольорові);

– копії нотаріально завіреного перекладу документів, оформлених іноземною мовою;

– медичних висновків про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних умов) для проходження зовнішнього незалежного оцінювання».

Усі копії документів повинні мати: напис Згідно з оригіналом (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище особи, яка реєструється, дату засвідчення копії.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасникаЦі документи будуть надіслані особам, які проходять державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання за адресою навчального закладу, в якому вони навчаються, іншим категоріям — за адресою, вказаною під час реєстрації.

У разі недотримання вимог щодо реєстрації, зокрема надання недостовірної інформації, неналежного оформлення документів, відправлення їх після завершення строку реєстрації чи перереєстрації, особі може бути відмовлено в реєстрації.

Аби змінити реєстраційні дані, за потреби, особа має пройти перереєстрацію, яка триватиме до 2 квітня. Для цього треба скористатися операцією «Внести зміни».

До 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. На своїх сторінках учасники дізнаються і про результати оцінювання: з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології — до 15 червня; з історії України, географії, фізики, хімії — до 21 червня.

За повідомленням відділу освіти райдержадміністрації