Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Студент Остерського коледжу став переможцем обласного конкурсу «Бережи себе»

12 січня 2018

Одним з переможців обласного заочного конкурсу навчальних презентацій з питань безпеки життєдіяльності «Бережи себе», який уже третій рік для старшокласників і студентів ВНЗ І-ІІ ступенів області проводить управління освіти та науки Чернігівської ОДА і навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, став Олександр Рудяков – студент Остерського коледжу будівництва та дизайну.

Якщо в першому конкурсі, який пройшов в 2015 році, взяли участь до 30 конкурсантів, то в нинішньому їх кількість збільшилась до 64. Географія представлених робіт – від обласного центру до невеличких сіл віддалених районів Чернігівщини.

Тематика навчальних презентацій різноманітна: екологічні проблеми Чернігівської області,пожежна безпека, оповіщення і евакуація, попередження дитячого травматизму на дорозі, «абетка безпеки» для вихованців дошкільних навчальних закладів. Порадували конкурсанти журі рівнем розкриття навчальних тем, різноманіттям форм і методів підготовки презентацій: відеофільми, зняті в навчальних закладах області; пізнавальні ігрові матеріали для школярів початкової школи, інформація з досвіду роботи з вивчення екологічних проблем. Більшість презентацій однозначно може бути рекомендовано для використання на уроках основ здоров’я, позаурочних виховних заходах з питань безпеки життєдіяльності.

За повідомленням НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області