Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Рятувальники продовжують проводити роз'яснювальну роботу з мешканцями житлового сектору

11 січня 2018

Працівники Козелецького районного відділу спільно з представниками місцевого самоврядування 10 січня  здійснили профілактичне відпрацювання села Короп'є, де з початку 2018 року на пожежі загинуло дві особи.

Під час роз'яснювального рейду особливу увагу працівники ДСНС зосередили на помешканнях, де проживають одинокі громадяни літнього віку та особи, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. З дозволу господарів рятувальники вивчали протипожежний стан помешкань, а виявляючи неполадки, рекомендували способи їх усунення. Спілкуючись із селянами,  вогнеборці вкотре нагадали правила безпеки, яких слід дотримуватись під час монтажу та використання приладів пічного опалення, електрообладнання, довівши статистику смертельних пожеж. Також  жителям села Короп'є розповіли про наслідки дитячих пустощів, чим нагадали постійно розповідати дітям про небезпеку нехтуванням правилами пожежної безпеки та вибухонебезпечних знахідок.

Під час відпрацювання рятувальники розповсюдили серед населення листівки з правил безпеки та оновили інформаційні стенди у місцях масового перебування людей. 

За повідомленням Козелецького РВ УДСНС в Чернігівській області