Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Рятувальники провели профілактичний рейд щодо забезпечення пожежної безпеки культових закладів у період Різдвяних свят

05 січня 2018

Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки у період Різдвяних свят, 05 січня, співробітники районного відділу провели профілактичний рейд культових закладів, розташованих на території районного центру, зокрема Свято-Миколаївську церкву та Собор Різдва Богородиці.

В ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, рятувальники поспілкувались з настоятелями храмів та відповідальними за протипожежний стан особами, надали їм листівки з інструкціями дій на випадок пожеж і надзвичайних подій, а також звернули їх увагу на забезпеченні протипожежного захисту культових закладів у період свят. Зокрема, надзвичайники оглянули наявність та справність первинних засобів пожежегасіння, відповідність шляхів евакуації, електромереж та церковних свічників вимогам безпеки, провели з персоналом культових закладів протипожежні інструктажі, в ході яких нагадали алгоритм дій у разі виникнення пожежі, надзвичайної події, а також використання первинних засобів пожежегасіння. Слід зазначити, що такі профілактично-роз`яснювальні заходи напередодні свята Різдва Христового проводяться фахівцями Служби порятунку по всім населеним пунктам району.

Необхідно відмітити, що в цілому настоятелі храмів з відповідальністю поставились до забезпечення пожежної і техногенної безпеки культових закладів і вжили усіх можливих заходів, щоб Різдвяні свята пройшли безпечно для вірян.

За інформацією Козелецького РВ
УДСНС в Чернігівській області