Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Козелеччина не стоїть осторонь розвитку відновлюваної енергетики

04 січня 2018

У Козелецькому районі минулого року розпочато реалізацію інвестиційного проекту у сфері відновлювальної енергетики – будівництво теплової електростанції потужністю 7500 кВт, що працюватиме на біопаливі (ТОВ «Деснянська ТЕС»).

Адже в останні роки на Чернігівщині, як і в усій Україні частка енергоресурсів, вироблених з відновлюваних джерел енергії, у валовому кінцевому енергоспоживанні збільшилася. Активно розвивається і біоенергетика.

За рахунок коштів Урядової програми «теплих» кредитів та відповідної обласної програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів у приватному секторі області впродовж 2016-2017 років запущено 42 генеруючі установки, що використовують сонячне випромінювання (сонячні батареї) загальною потужністю 537,6 кВт. За 9 місяців 2017 року загальний обсяг виробництва електричної енергії установками споживачів перевищив 226 тисяч кВт/год.

За матеріалами Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації