Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Соляну кімнату відкрито в Деснянському центрі первинної медико-санітарної допомоги

04 січня 2018

Напередодні нового року в Деснянському центрі первинної медико-санітарної допомоги відкрили соляну кімнату, облаштування якої відбулося за кошти місцевого бюджету. Деснянський селищний голова Юрій Осташевський, оглядаючи кімнату, наголосив, що відтепер жителі громади матимуть змогу покращити своє здоров’я, не виїжджаючи до спеціалізованих закладів.

Як зазначає головний лікар медичного закладу Людмила Кузьмин, шалений темп життя, постійні стреси, погіршення екологічної ситуації та інші фактори змушують людей шукати нові методи лікування з хворобами та недугами, серед яких популярною є соляна терапія. Медики стверджують, що солетерапія – один з кращих немедикаментозних засобів лікування застудних захворювань та хвороб дихальних шляхів.

А крім того, Деснянський селищний голова Юрій Осташевський вручив головному лікарю КП «Деснянському центру первинної медико-санітарної допомоги» Людмилі Кузьмин ключі від нового автомобіля для невідкладної допомоги, придбаний за кошти місцевого бюджету. Авто використовуватиметься як для невідкладної допомоги, так і планового обслуговування пацієнтів, що дозволить значно поліпшити якість надання медичної допомоги.

За повідомленням Деснянської селищної ради