Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Економічна активність населення Чернігівщини за 9 місяців 2017 року

27 грудня 2017

За результатами вибіркового обстеження населення (домогосподарств)     з питань економічної активності за 9 місяців 2017 року переважна більшість населення області у віці 15–70 років (427,8 тис.) відносилася до зайнятого населення. Кількість осіб, які не мали роботи (прибуткового зайняття) та при цьому активно її шукали, намагались організувати власну справу та були готові приступити до роботи, тобто відносилися до безробітних, становила 53,8 тис.

Економічно неактивними на ринку праці були 277,9 тис. жителів області  віком 15–70 років. Цю категорію склали пенсіонери, учні (студенти) денної форми навчання, особи, які виконували домашні (сімейні) обов`язки, не мали необхідності в працевлаштуванні та інші.

Рівень зайнятості населення віком 15–70 років збільшився порівняно          з 9 місяцями минулого року на 0,5 в.п. та становив 56,3%, як і в середньому          в Україні. Найвищій показник зафіксовано в м.Києві (62%), найнижчий –               у Волинській області (48,9%).

Рівень безробіття серед населення віком 15–70 років становив 11,2%         (у середньому в Україні – 9,4%). Вищий, ніж на Чернігівщині, показник рівня безробіття спостерігався у Волинській, Донецькій, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Рівненській та Тернопільській областях.

За повідомленням Головного управління статистики в Чернігівській області