Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

01 січня 1970

Шановні громадяни, керівники підприємств, організацій, установ різних форм власності!

КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» має на меті втілити в життя масштабний проект – встановити сучасне радіотерапевтичне (променеве) обладнання, що э безкомпромісною альтернативою застарілому обладнанню, що експлуатується з 80-х років минулого століття. Йдеться про комплексне устаткування: лінійний прискорювач, дозиметрію та комп’ютерний томограф. Загальна вартість проекту складає 107 мільйонів грн.

У світовій практиці променева терапія показана більш ніж 70% випадків онкологічних захворювань. Застосовуючи сучасні технології у променевій терапії, сьогодні можна домогтися максимально ефективного результату лікування з мінімальним впливом на оточуючі пухлину тканини й органи, а також зберегти звичайний спосіб і темп життя пацієнта.

На шляху до втілення зазначеного проекту вже зроблено потужні дієві кроки: будівля під лінійний прискорювач перебуває на стадії внутрішніх робіт, надсучасний лінійний прискорювач Elekta Infinity 28 доставлено з Великобританії в онкодиспансер.

Залишається придбати додатковий першочерговий функціонал – дозиметричне устаткування та комп’ютерний томограф, відсутність якого унеможливлює повноцінне функціонування лінійного прискорювача. Дефіцит коштів на його придбання донині складає 7 мільйонів гривень. Залучити цю суму спільнота намагається шляхом проведення благодійного марафону «Промінь надії», що проходить по всій області.

Звертаємося до всіх з проханням взяти участь у зборі коштів задля забезпечення онкохворих Чернігівщини обладнанням, що дарує надію на життя. Променевого лікування в області потребують 2500 онкологічних хворих, що складає майже 60% від числа щорічних звернень до онкодиспансеру.

Як приєднатися до доброчинної акції:

Реквізити

КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер»

для надходження благодійних коштів

на придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання

 

Банківські реквізити на надходження коштів у гривнях:

р/р 31557301121263

в ГУДКСУ в Чернігівській області

МФО 853592

код за ЄДРПОУ 02006065

Призначення надходжень:

Для надходження коштів на придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КЛПЗ «ЧООД».

Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на вашу підтримку.

Адміністрація і колектив КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер»