Козелецька РДА
   Анонси
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

                 Назад

                 У Кіптівській ОТГ розпочав роботу модернізований Центр надання адміністративних послуг

                 У Кіптях 11 жовтня відкрито сучасний Центр надання адміністративних послуг, участь у модернізації якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади широкий спектр адміністративних послуг, а саме: оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист та оформлення пенсій. Центр надання адміністративних послуг громади розпочинає свою роботу з молодими фахівцями під девізом «Мінімум часу – максимум послуг».

                 Новий модернізований центр у чудовому приміщенні, з новою сучасною технікою та програмним забезпеченням, розширеним переліком необхідних громадянам послуг та спрощеними процедурами їх надання, персоналом, який суттєво підвищив свою кваліфікацію, відтепер служитиме жителям ОТГ, економлячи їх час, нерви, фінансові затрати.

                 У Кіптівському ЦНАПі, де працюватимуть одночасно 5 фахівців та 5 спеціалістів на відділених робочих місцях, можна отримати близько 100 адміністративних послуг. Завдяки створенню ЦНАП майже 4 тисячі жителів Кіптівської ОТГ отримають зручний та якісний доступ до адміністративних сервісів. Плата за надані послуги буде надходити також і до бюджету громади.

                 Урочиста церемонія відкриття відбувалася за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Швеції в Україні Мартіна Хагстрьома, Першого секретаря Представництва Європейського Союзу в Україн Бенедикта Херранні, начальника відділу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лілії Попової, начальника відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександра Каменчука, керівника початкової фази Програми «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення» Сусанни Делланс, першого заступника голови Чернігівської обласної ради Валентина Мельничука, в.о. першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлії Свириденко, керівника виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад, депутата Чернігівської обласної ради Ірини Грозенко.

                 Зустрічали шанованих гостей у Кіптях за давнім українським звичаєм хлібом-сіллю.  Духовий оркестр відділу культури й туризму Козелецької райдержадміністрації під керівництвом  заслуженого працівника культури України Григорія Хитуна забезпечував учасникам заходу гарний настрій. Учні Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. представили гостям флешмоб «Ми любимо тебе, Україно».

                 Привітав земляків і всіх присутніх з подією голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма. Він подякував Програмі «U-LEAD з Європою» за значний внесок у модернізацію Центру надання адміністративних послуг, наголосивши, що відтепер у ЦНАП втілено нову модель надання послуг – швидкий, прозорий,  доступний сервіс у зручних та комфортних умовах. 

                 З вітальними словами до жителів громади та тих, хто безпосередньо буде надавати населенню послуги в ЦНАПі, звернулися Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, в.о. першого заступника голови  Чернігівської облдержадміністрації  Юлія Свириденко, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації  сільських і селищних рад, депутат Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко, представники міністерств України та міжнародних організацій.

                 Гості наголошували на тому, що Кіптівський ЦНАП – «перша ластівка» в Україні в питанні надання максимально необхідного переліку адміністративних послуг у комфортних й зручних для громадян умовах.

                 Після перерізання стрічки до Центру надання  адміністративних послуг почесні гості, численна армія журналістів, які прибули для висвітлення неординарної події, та всі бажаючі завітали до приміщення модернізованого Центру для ознайомлення з його роботою. Про можливості та завдання ЦНАПу гостей поінформував його начальник Роман Юрченко.

                 Мешканців громади, гостей свята організатори заходу запросили до різноманітних локацій. Зокрема, люди мали змогу отримати інформаційні матеріали про послуги ЦНАПу, стати активними вболівальниками однієї з команд, що змагалися за головний вимпел «ЦНАП 2017» в ігровому квесті, взяти участь у конкурсі «Лото Всезнайок».

                 Цього дня презентації роботи оновленого ЦНАПу відбулись  у Прогресівській та Підлісненській загальноосвітніх школах.

                 За матеріалами районної газети "Новини Придесення"
                 Фото Володимира Квітка
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 
                  
                 

                 Назад                 06 Вересня 2018 14:38
                 06 Вересня 2018 08:59
                 06 Вересня 2018 08:57
                 28 Серпня 2018 09:33
                 02 Серпня 2018 10:28
                 18 Липня 2018 16:16
                 13 Червня 2018 10:38
                 11 Червня 2018 14:11
                 07 Червня 2018 15:39
                 19 Квітня 2018 18:06
                 12 Грудня 2017 11:10
                 21 Серпня 2017 15:57

                 Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?