Козелецька РДА
   Анонси                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  

                  Назад

                  Престижні нагороди наших освітян

                  Напередодні професійного свята кращих освітян відзначили під час зустрічі керівників області з працівниками галузі — лауреатами щорічної обласної Премії імені Софії Русової та щорічної обласної Премії імені Георгія Вороного.

                  Нагорода вручається освітянам області за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм. Лауреатом цьогорічної премії імені Софії Русової стала вчитель української мови та літератури Білейківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Козелецького району Любов Бригинець.

                  Поздоровити з визначним досягненням вчителя та педагогічний колектив 2 жовтня до школи завітали заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова,начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Ткаченко та голова райкому профспілки працівників освіти і науки Надія Бобруйко. Вдячність за багаторічну сумлінну працю висловила і директор школи Світлана Бобровник, яка зазначила, що Бригинець Любов Василівна - досвідчений, талановитий, творчий педагог, протягом останніх трьох років підготувала 3 переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, 4 переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, 2 переможців районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка, у 2017 році - переможця обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка.

                  Щорічно під керівництвом Любові Бригинець учні беруть участь у творчих конкурсах різних рівнів, зокрема «Єднаймося, брати мої», «Хай весь світ дивують нині діти неньки України», «Захистимо Україну від лиха», до Дня матері. У Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» 2017 року її учень нагороджений дипломом І ступеня, 3 учні – дипломами ІІ ступеня, 7 учнів – дипломами ІІІ ступеня.

                  У 2017 році її учениця 10 класу стала фіналісткою ІІ Всеукраїнської Олімпіади «Іспанія та латиноамериканський світ», що проводилась на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

                  Учителька постійно готує шкільні і позашкільні заходи, організувала команду школи, яка у травні 2017 року посіла І місце у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Як один з виховників представляла команду на обласному етапі гри, де здобули призові місця.

                  Вітаючи лауреата з престижною відзнакою, гості побажали педагогу нових успіхів та творчих досягнень, а всьому колективу та учням і надалі гідно представляти сільську школу на конкурсах, олімпіадах та змаганнях різного рівня, примножуючи добру славу рідного краю.

                  За повідомленням відділу освіти райдержадміністрації

                  Назад                  12 Грудня 2017 11:34
                  12 Грудня 2017 11:10
                  12 Грудня 2017 11:08
                  24 Листопада 2017 16:34
                  21 Серпня 2017 15:57

                  Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?