Козелецька РДА
   Анонси                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

                 Назад

                 Національно-патріотичне виховання молоді: напрацювання та плани

                 Як здійснюється національно-патріотичне виховання в області говорили 12 вересня учасники засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації.

                 Зокрема, Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш поінформувала про ключові тематичні заходи, які проводилися на Чернігівщині протягом серпня. Це і Всеукраїнський табір «Яструб–2017», і спортивно-туристичний похід для дітей з активною громадською позицією та дітей учасників АТО «Стежками нашого краю», і щорічний спортивно-патріотичний захід «Extreme weekend» та інші.

                 Читати також: Всеукраїнський табір «Яструб – 2017»: молодь вчиться захищати Батьківщину

                 Діти Чернігівщини відправилися у спортивно-туристичний похід «Стежками нашого краю»

                 На вересень також заплановано проведення низки заходів: «Я —патріот» на базі військової частини в селищі Гончарівському Чернігівського району; засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання у Батурині Бахмацького району тощо.

                 Пряма мова:

                 Про тематичні зміни національно-патріотичного спрямування в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а також про закон, що«відкриває шлях до компетентностей дитини», розповів начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький. Він зазначив, що система освіти наразі кардинально змінюється. Якісними ж ці зміни будуть тоді, коли співпрацюватимуть і педагоги, і батьки, й учні.

                 Як повідомив Микола Конопацький, продемонстрували знання з українського державотворення, навички подолання природних перешкод, вміння надавати першу медичну допомогу учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На Чернігівщині відбулися районні етапи гри та другий (обласний) у вигляді п’ятиденного таборування. Участь в обласному етапі взяли рої з усіх районів Чернігівщини, міст Чернігова, Ніжина, Прилук та об’єднаних територіальних громад.

                 Також проведені декілька змін обласної літньої школи у Количівці. Варто зазначити, що діти — учасники літньої школи — організували у своїх навчальних закладах так звані національні ради, аби поділитися здобутими знаннями по національно-патріотичному вихованню з ровесниками.

                 Читати також: Головне — якісні знання: освітяни Чернігівщини готуються до нового навчального року

                 Пряма мова:

                  

                 Голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський поділився досвідом проведення обласного заходу «Єдина родина Чернігівщини» у Мені, а також враженнями від участі у Всеукраїнському заході «Єдина родина України» у Тернополі.

                 Читати також: «Єдина родина Чернігівщини» зібралася на Менщині

                 «Єдина родина України»: подвиг синів Чернігівщини не має кордонів

                 Серед розглянутих питань — рішення ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» про ліквідацію філії «Новгород-Сіверська регіональна дирекція “Сіверська”». Про обговорення та прийняті з цього приводу рішення читайте найближчим часом.

                  

                 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                 з громадськістю Чернігівської облдержадміністра

                 Назад                 18 Січня 2018 17:00
                 09 Січня 2018 12:33
                 03 Січня 2018 10:53
                 18 Грудня 2017 10:59
                 12 Грудня 2017 11:34
                 12 Грудня 2017 11:10
                 12 Грудня 2017 11:08
                 24 Листопада 2017 16:34
                 21 Серпня 2017 15:57

                 Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?