Козелецька РДА
   Анонси                
                
                
                
                
                
                
                

                Назад

                Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

                День фізичної культури та спорту по справжньому особливий, оскільки він пропагує здоровий спосіб життя, а, відповідно, здоров’я і багатоліття. З нагоди Дня фізичної культури та спорту України, проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, 8 вересня, на стадіоні "Колос" селища Козелець відбулися урочисті вітання всіх спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, активістів та громадських діячів, які займаються розвитком фізичної культури та спорту району.

                Присутні оплесками зустріли парад спортсменів, переможців та призерів змагань районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів Козелецької та Остерської дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Козелецької та Остерської станцій юних туристів, Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.

                Традиційно урочистості розпочалися з церемонії підняття Державного Прапора під звуки національного Славня.

                З вітальним словом до присутніх звернулася заступник голови районної державної адміністрації Віра Жидкова, яка зазначила, що здорові духом і тілом люди є опорою суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Вона побажала юним спортсменам наснаги, мужності й патріотизму, прославляти своїми спортивними талантами і досягненнями Батьківщину.

                Зі святом сили, краси, здоров’я, гармонії прихильників здорового способу життя також привітали завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Члевик та старший тренер Козелецької дитячо-юнацької школи, відмінник фізичної культури і спорту, головний суддя цьогорічних змагань Олексій Шарак.

                Промовці почесно нагородили кращих спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури і спорту району грамотами та вручили перехідний кубок переможців спартакіади серед загальноосвітніх шкіл Козелецького району за 2016 - 2017 навчальний рік команді Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3, за зайняте ІІ та ІІІ місце на спартакіаді нагородили медалями команди Козелецької гімназії №1 та Остерської гімназії.

                Програма заходу продовжилася показовими виступами з картингу, міні-футболу та хортингу.

                Юні спортсмени змагалися за першість у легко-атлетичній естафеті 4Х100. І місце здобула команда Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ІІ та ІІІ місця розділили між собою команди Білейківської та Козелкцької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.

                Гарну командну гру продемонстрували учні під час турніру шкільних команд Козелецького району з міні-футболу. Перемогу у цьому виді спорту виборола команда Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ІІ та ІІІ місця зайняли Патютинська та Данівська загальноосвітні школи І-ІІІ ст.

                Вболівальники та учасники отримали багато позитивних емоцій та стимулів для занать фізичною культурою та спортом.

                Віділ інформаційної діяльності та комунікацій
                з громадськістю апарату райдержадміністрації

                Назад                14 Травня 2018 10:15
                10 Травня 2018 09:27
                04 Травня 2018 12:43
                19 Квітня 2018 18:06
                16 Квітня 2018 14:51
                30 Березня 2018 14:41
                26 Березня 2018 11:36
                28 Лютого 2018 16:45
                12 Грудня 2017 11:10
                24 Листопада 2017 16:34
                21 Серпня 2017 15:57

                Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?