Козелецька РДА
   Анонси                
                
                
                
                
                
                
                

                Назад

                Виставка-галерея «Українкою я народилася!»

                У читальному залі Козелецької центральної бібліотеки 10 вересня відбулася презентація виставки-галереї «Українкою я народилася». Вона складалася з двох частин: перша – це виставка робіт вихованців студії «Чарівниця» (керівник Світлана Дідовець) Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва під назвою «Я вдивляюсь в обличчя твоє, красуне моя Україно», а друга – персональна фотовиставка «Душа України живе в її людях» Вікторії Дідовець.

                Ведучі заходу Діана Сацюк і Катерина Сирай зазначили, що маму Світлану і доньку Вікторію Дідовців щедро наділив Господь талантами. І вони передають різними кольорами і фарбами чарівну красу наших землячок у картинах і світлинах, що милують зір, привертають до себе увагу.

                Представила роботи своїх юних вихованців Світлана Дідовець, котра розповіла про дітей, чиї роботи були на виставці, продемонструвала їхні картини. Присутні мали змогу оглянути яскраві, художньо довершені роботи вихованців студії «Чарівниця» Катерини Сирай, Ірини Савенко, Анастасії Дем'яненко, Роговенко, Дар'ї Удовиченко, Єлизавети Закревської, Анастасії Потебні.

                Світлана Дідовець провела майтер-клас, заплівши косу доньці, продемонструвала всім дівчатам, як можна зробити гарну зачіску із довгого волосся, адже коса завжди робила дівчину ще гарнішою, ще чарівнішою.

                Вікторія Дідовець розповіла про своє захоплення фотографією, про те, як виник задум цієї фотовиставки, про дівчат, які зображені на світлинах.

                Із захопленням розповідали про фотосесії, про саму ідею створення світлин в етностилі дівчата-«фотомоделі» Оксана Адаменко, Катерина Сирай, Катерина Штома і Карина Воробйова.

                Добрі слова сказали вони про Вікторію, наголосивши, що дівчина наділена талантом – душею і серцем відчувати красу навколишнього світу.

                Затишну атмосферу заходу створювали пісні у виконанні Анастасії Дем'яненко та вірші,які прочитали Ірина Резніченко і Ганна Білоусько.

                Присутні оплесками, квітами, гарними побажаннями подякували авторам та організаторам виставки-галереї за свято краси і творчості.

                Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
                з громадськістю апарату райдержадмінітсрації

                Назад                14 Травня 2018 10:15
                10 Травня 2018 09:27
                04 Травня 2018 12:43
                19 Квітня 2018 18:06
                16 Квітня 2018 14:51
                30 Березня 2018 14:41
                26 Березня 2018 11:36
                28 Лютого 2018 16:45
                12 Грудня 2017 11:10
                24 Листопада 2017 16:34
                21 Серпня 2017 15:57

                Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?