Козелецька РДА
   Анонси                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  

                  Назад

                  Увага! Номер телефону сервісу "Пульс" змінено!

                  ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу громадян області на зміну номеру антикорупційного сервісу «Пульс», який працює при Державній фіскальній службі України: 0-800-501-007 (напрямок «4»).

                  За цим номером суб’єкти господарювання можуть телефонувати з питань, що виникають у веденні бізнесу, в тому числі і зовнішньоекономічної діяльності, повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників фіскальної та митної служби.  Нагадуємо, що дзвінки приймаються цілодобово.

                  У відділі внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що з початку поточного  року від платників податків Чернігівщини на сервіс «Пульс» надійшло 7 звернень, у яких повідомлялось про можливі  корупційні дії посадових осіб органів ДФС області (3 - на дії працівників податкової сфери, 4 – митної).

                  По кожному зверненню працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області здійснено відповідні заходи реагування.

                  За результатами ретельних перевірок жодна з інформацій не знайшла свого підтвердження. В ході перевірок, фактів корупційних та кримінальних правопорушень в діях посадових осіб органів ДФС не встановлено. 

                  Звертаємо увагу платників податків, що інформацію щодо протиправних дій як посадових осіб територіальних підрозділів ГУ ДФС у Чернігівській області та митниці, так і порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання, можна надавати до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, буд. 11 кім. 208, або зателефонувавши за номером телефону «Довіри» (0462) 668-522. Гарантуємо перевірку за кожним фактом та будемо вдячні за об’єктивну інформацію.

                  Назад                  12 Грудня 2017 11:34
                  12 Грудня 2017 11:10
                  12 Грудня 2017 11:08
                  24 Листопада 2017 16:34
                  21 Серпня 2017 15:57

                  Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?