Козелецька РДА
Анонси               
               
               
               
               
               
               
               

               Назад

               Нові здобутки юних туристів

               Підведено підсумки обласного національно-патріотичного фотоконкурсу «Чернігівщина – край мій рідний». Високий художній рівень, оригінальність та творчий підхід продемонстрували на конкурсі і юні фотохудожники Козелецької районної станції юних туристів, які в чотирьох з п’яти  номінаціях здобули призові місця.

               На розгляд журі було представлено 119 робіт у номінаціях «Ми – українці», «Герої поруч з нами», «Видатні люди рідного краю», «Архітектурні скарби рідного краю», «Чарівний світ природи рідного краю».

               Вихованці туристично-краєзнавчого гуртка станції юних туристів за роботу «Видатні люди Козелеччини» здобули І місце, за роботи «Будинок полкової канцелярії» і «Собор Різдва Богородиці» – ІІ і ІІІ місця відповідно. Колектив загону «Нащадки» цього позашкільного закладу здобули всі призові місця в номінації «Чарівний світ природи рідного краю» (роботи «Краса Козелеччини», «Примхливий березень» і «Така краса є лише в нас в Україні»), а в номінації «Ми – українці» за роботу «Весілля на Козелеччині» посіли ІІІ місце.

               Директора Козелецької районної станції юних туристів Ларису Янко за удосконалення змісту і засобів громадянського і патріотичного виховання підростаючого покоління, активну участь і значні досягнення вихованців в обласному національно-патріотичному фотоконкурсі «Чернігівщина – край мій рідний» Управління освіти і науки облдержадміністрації нагородило Почесною грамотою.

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               За повідомленням відділу освіти райдержадміністрації

               Назад               19 Липня 2017 10:11
               10 Липня 2017 16:14
               29 Червня 2017 10:16
               27 Червня 2017 16:05