Козелецька РДА
   Анонси                
                
                
                
                
                
                
                

                Назад

                Служити вірою і правдою Батьківщині - священний і почесний обов'язок кожного справжнього чоловіка

                «Пройти військову службу в Збройних силах України, служити вірою і правдою Батьківщині – священний і почесний обов’язок кожного справжнього чоловіка, який має досконало оволодіти військовим ремеслом», – з такими словами звернувся до призовників голова райдержадміністрації Володимир Швед, а батьків заспокоїв, що строковиків не направлятимуть у зону АТО.

                Під час урочистих проводів на строкову службу до армії, що відбулися 18 квітня в приміщенні райвійськкомату, голова райдержадміністрації Володимир Швед, голова районної ради Олена Дмитренко, заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова, виступаючи перед призовниками та їхніми батьками, побажали новобранцям, щоб служба в Українській армії збагатила їх новими знаннями й досвідом, а сама Українська держава в особі молодого армійського поповнення  отримала гідних, чесних й сумлінних  захисників Вітчизни, здатних будь-якої хвилини стати на захист свободи й незалежності рідної держави. Батькам представники влади побажали дочекатися своїх дітей з війська здоровими, дужими і змужнілими.

                Благословив хлопців на дійсну військову службу, здійснив обряд освячення священик і звернувся до новобранців з напутніми словами священик УПЦ (КП) отець Ярослав (Гика), який цього ж дня з волонтерською місією відбув на схід України, де несуть нелегку службу наші захисники.

                «Для нас ця подія має надзвичайно важливе значення, адже подібні заходи дозволяють як пропагувати службу в Збройних Силах України, так і демонструють для всіх наших громадян позицію хлопців, які готові служити та захищати нашу країну, здобувати новий військовий досвід. У весняний призов, що триває з 1 квітня по 31 травня 2017 року до армійських лав маємо відправити 27 жителів Козелеччини. Станом на 18 квітня до Українського війська районним військовим комісаріатом уже відправлено 6 осіб. Сьогодні ми проводжаємо на службу ще трьох наших земляків, а саме: Олександра Пожарського із с.Морівськ і двох Владиславів – Заїцького із м.Остер та Мануілова з сел.Десна. Укотре хочу заспокоїти як призовників, так і їх рідних,  що хлопці не будуть направлятися в зону АТО. Молоді люди, призвані на строкову військову службу, лише будуть опановувати військове мистецтво, а от застосовувати його на практиці будуть воїни-контрактники. На строкову службу в 2017 році призиватимуться юнаки віком від 20 до 27 років. В армії вони перебуватимуть півтора року, а молоді люди з вищою освітою – рік. Разом з тим охочих проходити військову службу за контрактом  прийматимуть з 18 років»,  –  зазначив т.в.о. військового комісара Козелецького районного військового комісаріату майор ЗСУ Володимир Бурвіков. 

                
                

                
                

                
                

                
                

                
                

                
                

                
                
                Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
                Фото Ігоря Сенченка

                Назад                19 Квітня 2018 18:06
                16 Квітня 2018 14:51
                13 Квітня 2018 16:02
                05 Квітня 2018 13:01
                05 Квітня 2018 12:15
                30 Березня 2018 14:41
                26 Березня 2018 11:36
                03 Березня 2018 09:27
                28 Лютого 2018 16:45
                06 Лютого 2018 14:42
                24 Січня 2018 16:26
                09 Січня 2018 12:33

                Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?