Козелецька РДА
   Анонси                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

                 Назад

                 Служити вірою і правдою Батьківщині - священний і почесний обов'язок кожного справжнього чоловіка

                 «Пройти військову службу в Збройних силах України, служити вірою і правдою Батьківщині – священний і почесний обов’язок кожного справжнього чоловіка, який має досконало оволодіти військовим ремеслом», – з такими словами звернувся до призовників голова райдержадміністрації Володимир Швед, а батьків заспокоїв, що строковиків не направлятимуть у зону АТО.

                 Під час урочистих проводів на строкову службу до армії, що відбулися 18 квітня в приміщенні райвійськкомату, голова райдержадміністрації Володимир Швед, голова районної ради Олена Дмитренко, заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова, виступаючи перед призовниками та їхніми батьками, побажали новобранцям, щоб служба в Українській армії збагатила їх новими знаннями й досвідом, а сама Українська держава в особі молодого армійського поповнення  отримала гідних, чесних й сумлінних  захисників Вітчизни, здатних будь-якої хвилини стати на захист свободи й незалежності рідної держави. Батькам представники влади побажали дочекатися своїх дітей з війська здоровими, дужими і змужнілими.

                 Благословив хлопців на дійсну військову службу, здійснив обряд освячення священик і звернувся до новобранців з напутніми словами священик УПЦ (КП) отець Ярослав (Гика), який цього ж дня з волонтерською місією відбув на схід України, де несуть нелегку службу наші захисники.

                 «Для нас ця подія має надзвичайно важливе значення, адже подібні заходи дозволяють як пропагувати службу в Збройних Силах України, так і демонструють для всіх наших громадян позицію хлопців, які готові служити та захищати нашу країну, здобувати новий військовий досвід. У весняний призов, що триває з 1 квітня по 31 травня 2017 року до армійських лав маємо відправити 27 жителів Козелеччини. Станом на 18 квітня до Українського війська районним військовим комісаріатом уже відправлено 6 осіб. Сьогодні ми проводжаємо на службу ще трьох наших земляків, а саме: Олександра Пожарського із с.Морівськ і двох Владиславів – Заїцького із м.Остер та Мануілова з сел.Десна. Укотре хочу заспокоїти як призовників, так і їх рідних,  що хлопці не будуть направлятися в зону АТО. Молоді люди, призвані на строкову військову службу, лише будуть опановувати військове мистецтво, а от застосовувати його на практиці будуть воїни-контрактники. На строкову службу в 2017 році призиватимуться юнаки віком від 20 до 27 років. В армії вони перебуватимуть півтора року, а молоді люди з вищою освітою – рік. Разом з тим охочих проходити військову службу за контрактом  прийматимуть з 18 років»,  –  зазначив т.в.о. військового комісара Козелецького районного військового комісаріату майор ЗСУ Володимир Бурвіков. 

                 
                 

                 
                 

                 
                 

                 
                 

                 
                 

                 
                 

                 
                 
                 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
                 Фото Ігоря Сенченка

                 Назад                 18 Січня 2018 17:00
                 09 Січня 2018 12:33
                 03 Січня 2018 10:53
                 18 Грудня 2017 10:59
                 12 Грудня 2017 11:34
                 12 Грудня 2017 11:10
                 12 Грудня 2017 11:08
                 24 Листопада 2017 16:34
                 21 Серпня 2017 15:57

                 Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?