Козелецька РДА
   Анонси
          Назад

          Жахіття нацизму ніколи не повинні повторитися

          «Багато сторінок нашої історії вписано кривавочервоним кольором. Читаєш і подумки здригаєшся від жаху. Але озиратися в минуле потрібно кожному, адже  через нього пролягає дорога в майбутнє. Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. І якщо люди не зроблять правильних висновків, вони ходитимуть по колу», – зазначала завідувач відділу обслуговування Козелецької центральної бібліотеки Валентина Резніченко під час проведення інформаційних годин «Фашистські табори смерті - геноцид проти людства», що відбувалися протягом минулого тижня в бібліотеці.

          Саме 11 квітня, у Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів, відвідувачі бібліотеки хвилиною мовчання вшанували усіх, хто був за колючим дротом гітлерівських катівень, хто навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв, і тих, хто вижив усім смертям на зло, живучи і за мертвих. 

          У читальному залі бібліотеки було оформлено книжкову виставку, продемонстровано документальні фільми. Читачі дізналися про найбільші концентраційні табори нацистів, де було знищено понад 11 мільйонів з 18 мільйонів чоловік, громадян різних країн Європи, котрі пройшли через страшну систему смерті, що була ліквідована разом з розгромом гітлеризму та засуджена за вироком Міжнародного військового трибуналу в Нюрберзі, як злочин проти людяності.

          
          
          
          
          
          
          
          
          
          
          
          
          За повідомленням відділу культури райдержадміністрації

          Назад          25 Травня 2017 10:35

          Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?